CSO Sirius topogrāfiskā sistēma dod iespēju novērtēt radzenes priekšējās un mugurējās virsmas topogrāfiju, radzenes biezumu, priekšējās kameras dziļumu, iridokorneālo leņķi, zīlītes diametru, asaru plēvītes stabilitāti, veikt radzenes parametriem piemērotākās kontaktlēcas piemeklēšanu.

Placido diska topogrāfijas un Scheimflug kameras tomogrāfijas kombinācija dod iespēju CSO Sirius radzenes topogrāfijas iekārtai veikt detalizētu acs priekšējā segmenta analīzi. Ar iekārtas palīdzību ir iespējams iegūt informāciju par radzenes biezumu (pahimetriju), izliekumu, pacēlumu un optisko stiprumu abām radzenes virsmām (priekšējai un mugurējai) 12mm diametrā. Visi biometriskie mērījumi tiek veikti 25 dažādos radzenes sektoros. Augstu mērījumu precizitāti nodrošina mērījuma ātrums, kurš samazina acs kustību radīto kļūdu iespējamību.

Biežākie klīniskie iemesli ierīces izmantošanā ir refraktīvā ķirurģija un kataraktas ķirurģija, jo ir pieejams IOL aprēķina modulis. Objektīvie izmeklējumi dod iespēju precīzi nomērīt acs zīlītes diametru skotopiskos, mezopiskos un fotopiskos apgaismojuma apstākļos. Kombinācijā ar radzenes karti šie dati lieliski noder refraktīvās ķirurģijas plānošanai un dinamiskai novērošanai.

Glaukomas skrīnings
Glaukomas speciālistiem CSO Sirius sistēma dod iespēju nomērīt iridokorneālo leņķi un radzenes biezumu. Šie divi mērījumi ir noderīgi glaukomas diagnostikā.

Keratokonusa skrīnings
Keratokonusa skrīnings dod speciālistam būtisku informāciju par pacienta radzeni. Pēc iegūtajiem datiem iespējams izvairīties no tādām ar radzenes formu mainošām komplikācijām kā radzenes ektāzija jau pirms operācijas veikšanas.

Pupilogrāfija
Sirius sistēmā iekļauta pupilogrāfijas programmatūra, kura dod iespēju mērīt acs zīlītes diametru skotopiskos (0.04 luksi), mezopiskos (4 luksi), fotopiskos (50 luksi) un dinamiskos jeb mainīgos apgaismojuma apstākļos. Dažādās ar redzes korekciju saistītās procedūrās ir svarīgi novērtēt acs zīlītes centru un tās diametru, lai iegūtu visaugstāko redzes kvalitāti.

Pilnveidota asaru plēvītes analizēšana
Placido diska tehnoloģija ļauj pilnvērtīgi novērtēt asaru plēvīti, piemēram, veikt NIBUT (neinvazīvs asaru plēvītes sabrukšanas laiks).

Meibogrāfija
Ar infrasarkanās gaismas staru palīdzību iespējams uzņemt Meiboma dziedzeru attēlu, kuru ar programmatūras palīdzību iespējams analizēt, lai izvērtētu Meiboma dziedzeru stāvokli.