SIA „Latvijas Amerikas acu centrs" (LAAC) ir pirmā privātā acu klīnika Baltijas valstīs, kas veidota pēc unikāla ASV modeļa. Šeit satiekas pacientu aprūpe ar mūsdienīgām tehnoloģijām un augsta līmeņa zināšanām, kā rezultātā tiek nodrošināta pilnvērtīga acu un redzes veselības diagnostika un ārstēšana pieaugušajiem un bērniem.

„Latvijas Amerikas acu centru" 1993.gadā nodibināja profesors Džons Džozefs Makdermots (John Joseph McDermott), (1932-2013) no Kalifornijas, ASV. Acu centra darbības modelis ir balstīts uz ASV izstrādātiem pacienta aprūpes principiem un tehnoloģijām. LAAC ir izaugusi par stabilu, plaši pazīstamu, augsta līmeņa medicīnas iestādi, kas savus pakalpojumus sniedz ne tikai Latvijas iedzīvotājiem, bet arī ārvalstu pacientiem.

Diagnostikas un ārstēšanas procesā augsti kvalificēta personāla pārraudzībā tiek izmantota ES un ASV augstākās kvalitātes standartiem atbilstoša, regulāri pārbaudīta un sertificēta oftalmoloģiskā aparatūra.

„Latvijas Amerikas acu centra" moto:

"Būt izciliem acu aprūpē un apmācībā"

LAAC filozofija un misija - izmantojot pieejamās profesionālās izaugsmes iespējas, pakāpties pašiem un nodot savas zināšanas tālāk, lai attīstītos visa nozare un pacienti laikus saņemtu profesionālu un kvalitatīvu palīdzību.


„Excellence in eye care and education"

Profesionalitāte, tehnoloģijas un sadarbība starp pacientu un ārstu ir galvenie klīnikas pamatprincipi.

 

Kopš 2018.gada 15.marta Latvijas Amerikas acu centrs ir kļuvis par vienu no MFD Veselības grupas dalībniekiem.

MFD Veselības grupa ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk nekā 400 000 pacientu dažādās vietās Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD Veselības grupas pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi un efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.