SIA „Latvijas Amerikas acu centrs" (LAAC) ir pirmā privātā acu klīnika Baltijas valstīs, kas veidota pēc unikāla ASV modeļa. Šeit satiekas pacientu aprūpe ar mūsdienīgām tehnoloģijām un augsta līmeņa zināšanām, kā rezultātā tiek nodrošināta pilnvērtīga acu un redzes veselības diagnostika un ārstēšana pieaugušajiem un bērniem.

„Latvijas Amerikas acu centru" 1993.gadā nodibināja profesors Džons Džozefs Makdermots (John Joseph McDermott), (1932-2013) no Kalifornijas, ASV. Acu centra darbības modelis ir balstīts uz ASV izstrādātiem pacienta aprūpes principiem un tehnoloģijām. LAAC ir izaugusi par stabilu, plaši pazīstamu, augsta līmeņa medicīnas iestādi, kas savus pakalpojumus sniedz ne tikai Latvijas iedzīvotājiem, bet arī ārvalstu pacientiem.

Diagnostikas un ārstēšanas procesā augsti kvalificēta personāla pārraudzībā tiek izmantota ES un ASV augstākās kvalitātes standartiem atbilstoša, regulāri pārbaudīta un sertificēta oftalmoloģiskā aparatūra.

„Latvijas Amerikas acu centra" moto:

"Būt izciliem acu aprūpē un apmācībā"

LAAC filozofija un misija - izmantojot pieejamās profesionālās izaugsmes iespējas, pakāpties pašiem un nodot savas zināšanas tālāk, lai attīstītos visa nozare un pacienti laikus saņemtu profesionālu un kvalitatīvu palīdzību.


„Excellence in eye care and education"

Profesionalitāte, tehnoloģijas un sadarbība starp pacientu un ārstu ir galvenie klīnikas pamatprincipi.