Ārvalstu tūristiem SIA „Latvijas Amerikas acu centrā" ir iespēja saņemt plaša spektra pakalpojumus acu un redzes veselības diagnostikā un ārstēšanā. Kvalitatīvus ārstniecības pakalpojumus nodrošina vairāki nozīmīgi faktori. Medicīniskā personāla profesionalitāte – klīnikas oftalmologi ir ieguvuši konkurētspējīgu medicīnisko izglītību, kas balstīta uz stabilām tradīcijām. Zināšanas un prakse regulāri tiek papildinātas, mācoties un stažējoties ārzemēs, piedaloties starptautiskajās pieredzes apmaiņas programmās. Mūsu klīnikas speciālisti brīvi pārvalda vairākas svešvalodas.

Latvija piedāvā virkni augstas kvalitātes medicīnas pakalpojumus par izdevīgu cenu. Izdevīgais ģeogrāfiskais stāvoklis nodrošina ērtu nokļūšanu Latvijā – avio, prāmju, vilcienu un autobusu satiksmi. Viesiem tiek piedāvāts plašs viesnīcu klāsts. Papildu iespējas atpūtai un atveseļošanās periodam sniedz Latvijas daudzveidīgā kultūras dzīve un interesantais vēsturiskais mantojums.

"Latvijas Amerikas acu centrs" ne tikai aktīvi sadarbojās ar dažādiem medicīnas pakalpojumu sniedzējiem, bet arī ir saņēmis Tūrisma attīstības valsts aģentūras Latvijas tūrisma pakalpojumu kvalitātes sistēmas „Q- Latvia” kvalitātes zīmi:

 

857 q tourism quality 1

 

Informācijai! Gadījumos, kad klīnikas pakalpojumu saņemšana tiek organizēta ar aģentūras vai cita starpnieka palīdzību, starpniecības maksājums nav iekļauts pakalpojumu cenā.