Šomēnes klīnikā notika periodiskais vadības sistēmas audits.

Esam patiesi priecīgi klīnikas 25 gadu jubilejā saņemt atzinīgus vārdus par paveikto no Veselības ministrijas!

Ir svarīgi laikus konstatēt izmaiņas acu veselībā un ļoti svarīgi ir sekot līdzi ārsta noteiktām rekomendācijām saslimšanu ārstēšanā. Esam izstrādājuši rokasgrāmatu pacientiem vecuma mākulas deģenerācijas (VMD) ārstēšanai.

 

Latvijas Amerikas acu centrs aicina dalībai klīniskā pētījumā paaugstināta intraokulārā spiediena pazemināšana pacientiem ar atvērtā kakta glaukomu vai okulāru hipertensiju. Galvenais pētnieks dr.Aļina Suhorukova.

Noskaties mūsu stāstu! Pateicībā par darbu, ieguldījumu un uzticību, atbalstu un sapratni saviem kolēģiem, pacientiem un sadarbības partneriem klīnikas 25 gadu jubilejā esam izveidojuši video, kurā kopīgi atceramies laiku, kad tika dibināts “Latvijas Amerikas acu centrs”.

Ja kontaktlēcas tikai sāc lietot - zini, ka klīnikā tiek nodrošināta apmācība kontaktlēcu lietošanā.

Lepojamies ar Jūrmalas Tūrisma veselības klasteri par saņemto Eiropas klasteru ekselences iniciatīvas bronzas līmeņa sertifikātu!

26. novembrī Latvijas Amerikas acu centram aprit 25 gadi!

Paldies visiem mūsu pacientiem un sadarbības partneriem - ceturtdaļa gadsimta sasniegta, pateicoties arī Jums!

Lai mums kopā izdodas arī turpmākos 25!

Ieplāno 24. novembri!

Aicinām pavadīt aizraujošu dienu kopā ar ģimeni Māmiņu klubs un MFD Veselības grupa rīkotajā Simtgades Māmiņu kongresā. Pasākuma laikā tiekamies Latvijas Amerikas acu centra pop-up stendā, kur veiksim acu optiskā stipruma mērījumu un tīklenes skrīningu, kā arī stāstīsim, rādīsim, konsultēsim gan pieaugušo, gan bērnu jautājumos par acu un redzes veselību.

Svinot novembra svētkus, informējam par nelielām izmaiņām klīnikas darba laikā:

  • 17.novembrī notiks pacientu pieņemšana un operācijas pēc iepriekšēja pieraksta;
  • 18. novemrī svinēsim Latvijas 100 gadu jubileju. Klīnika būs slēgta;
  • 19.novembrī notiks pacientu pieņemšana un operācijas pēc iepriekšēja pieraksta.

Atbalstot fonda "Grata Art Foundation" projektu "Art Helps Vision", "Latvijas Amerikas acu centrs" aicina uz labdarības izstādi, kuras ietvaros 13 Latvijas mākslinieki ir ziedojuši savus darbus, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu pacientiem, kuriem nepieciešamas radzeņu transplantācijas operācijas.

Tā kā par godu Romas pāvesta Franciska vizītei Latvijā valstī ir izsludināta brīvdiena, arī mēs šajā dienā atpūtīsimies.

Latvijas Amerikas acu centra durvis 24. septembrī būs slēgtas.

No 22. līdz 26. septembrim Latvijas Amerikas acu centra acu ārsti papildināt savas zināšanas un iepazīties ar jaunumiem acu un redzes veselības jomā, piedaloties 36.Eiropas kataraktas un refraktīvās ķirurģijas kongresā Austrijā, Vīnē.

Pateicoties medicīnas zinātnes attīstībai, tagad redzes korekcija bez lāzera ar EVO Visian ICL lēcas ievietošanu ir pieejama arī pacientiem virs 45 gadu vecuma.

Ir tīklenes saslimšanas, kā, piemēram, mākulas deģenerācija, kas var izraisīt neatgriezenisku redzes zudumu - aklumu. Savlaicīgi atklātai mākulas deģenerācijai var apturēt attīstības gaitu un mazināt tās ietekmi uz redzi.

Latvijas Amerikas acu centrā tagad pieejama radzenes endotēlija mikroskopija ar jaunākās paaudzes mikroskopu TOMEY EM4000 un digitālo datu apstrādi.

Kontrolē savu acu spiedienu! Tagad to vari darīt pats jebkurā vietā un laikā - mājās, darbā, ceļojumā!

Dziesmu svētkus svinēsim arī mēs, tāpēc 9. jūlijā LAAC durvis būs slēgtas - baudīsim pēc svētku brīvdienu.

Lai skan, lai dimd! :)

Redze ir vadošā maņa lielākajai daļai cilvēku, tāpēc regulārām rūpēm par acu un redzes veselību būtu jābūt ikviena cilvēka veselības profilakses pasākumu sarakstā.

Lai samazinātu infekciju un iekaisumu risku acīs, ieteicams vismaz reizi gadā veikt plakstiņu higiēnu jeb plakstu malu tīrīšanas procedūru. “Latvijas Amerikas acu centrā” šo procedūru ātri un nesāpīgi veic ar jaunākās paaudzes iekārtu BlephEx.

Darba laika izmaiņas svētku laikā:

22. jūnijā strādājam no 8:00 līdz 17:00
23., 24. jūnijā atpūšamies.

Lustīgus svētkus! :)

Gadījumos, kad pacientam radušās pēkšņas acu sāpes vai saslimšanas, redzes traucējumi, Latvijas Amerikas acu centrs nodrošina pieņemšanu vienas darba dienas laikā.

Vecuma mākulas deģenerācija (VMD) ir izplatītākais mākulas deģenerācijas veids, kas saistīts ar acs novecošanu, acs mugurējā daļā radot neatgriezenisku bojājumu.

Kas liecina par to, ka Tavām acīm nepieciešama acu plakstinu higiēna? Par to liecina plakstu un acs apsārtums, dedzināšana vai svešķermeņa sajūta, izdalījumi no acs, aplikums uz skropstām un acu kaktiņos, bailes no gaismas un pat redzes pasliktināšanās. Smagākos un ilgstošākos gadījumos vērojama arī plaksta malas sabiezēšanās un ādas zvīņošanās. Ja pamani šos simptomus, noteikti vērsies pēc padoma pie acu ārsta.

No š.g.15.marta Latvijas Amerikas acu centrs ir kļuvis par vienu no MFD Veselības grupas dalībniekiem.

MFD Veselības grupa ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm, kas sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk nekā 400 000 pacientu dažādās vietās Rīgā un Latvijā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD Veselības grupas pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi un efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

Šopavasar esam jaunā kvalitātē - 2018.gada 14.februārī LAAC kvalitātes pārvaldības sistēma ir sertificēta atbilstoši LVS EN ISO 9001:2015 standarta prasībām.

Cienījamie pacienti, informējam par izmaiņām klīnikas darba laikā maija svētkos:

Vēlamies Jūs informēt par izmaiņām klīnikas darba laikā Lieldienās

Savā 30 gadu jubilejas gadā Medicīnas centrs ARS saviem pastāvīgajiem klientiem dāvā iespēju iegūt ARS Veselības karti, ar kuru ir iespēja saņemt atlaides arī Latvijas Amerikas acu centrā.

Arvien biežāk palielināmajos palīglīdzekļos tiek izmantotas lēcas ar integrētu apgaismojumu. Kāpēc tā? Jo, cilvēkam novecojot, arī acu audi noveco un bieži vien cilvēku piemeklē deģeneratīvas acu slimības, piemēram, ar vecumu saistīta mākulas deģenerācija. Tā rezultātā, piemēram, 60 gadus vecam cilvēkam, lai lasītu, var būt nepieciešams 15 reizes vairāk gaismas nekā tas būtu nepieciešams 10 gadus vecam bērnam.

Acu plakstiņu higiēna ar jaunākās paaudzes Blephex iekārtu

Ātra un mūsdienīga palīdzība hronisku acu plakstiņu malu iekaisuma jeb blefarīta gadījumos – plakstiņu tīrīšana ar Blephex iekārtu. Acu plakstiņu higiēna veicama arī profilaktiskos nolūkos, lai laikus novērstu aplikumu veidošanos un mazinātu iekaisuma risku.

Latvijas aptiekas Sudraba kartes īpašniekiem atlaides

Tagad un turpmāk izmanto iespēju! Latvijas aptiekas Sudraba kartes īpašniekiem atlaides.

Mūsu klīnikas teritorijā pieejama bezmaksas autostāvvieta un velonovietne klīnikas apmeklētājiem.

Kontrolē savu acu spiedienu! Tagad to vari darīt pats jebkurā vietā un laikā - mājās, darbā, ceļojumā!
JAUNUMS glaukomas pacientiem - acu spiediena kontroles ierīces Icare Home izmantošana mājas apstākļos. Piedāvājam aparātu iegādi vai nomu uz neieciešamo periodu.

Acu spiediena merisana

Izmanto iespēju! Katru piektdienu mūsu klīnikā A.Deglava ielā 12a LAAC pacientiem iespējams pārbaudīt acu spiedienu pilnīgi BEZ MAKSAS.

Ka pareizi izveleties saulesbrilles

Kas jāzina, lai tavas saulesbrilles kalpotu ne tikai izskatam, bet arī aizsardzībai.

Enjoy your visual freedom

Zvani 29152722 un piesakies uz BEZMAKSAS konsultāciju

Sporta brilles LAAC

Visiem aktīvajiem - ja ikdienā valkā brilles vai kontaktlēcas, arī sportojot izvēlies optiskās sporta brilles - piemeklēsim tev piemērotas optiskās saulesbrilles vai brilles peldēšanai, riteņbraukšanai un kalnos kāpšanai.

SIA “Latvijas Amerikas acu centrs” ir noslēdzis 14.04.2016 līgumu Nr. SKV-L-2016/38 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Plakstu plastiskās operācijas

Acu plakstiņu plastiskās operācijas veic dr.Iveta Mežatuča, kas iemaņas un praksi apguvusi Dānijā un Igaunijā, kā arī ASV vadošā acu plastikas ķirurga Maikla Bērnsteina (Michael A.Burnstine, M.D.) vadībā. Zvani un piesakies - 67272257.

Lepojamies ar mūsu klīnikas optometristes Evijas Gulbinskas dalību 11. Starptautiskajā jauno zinātnieku konferencē, kas norisinājās no 8. līdz 10.aprīlim!

Acu arsta konsultacijas skype

Tavs acu ārsts klikšķa attālumā! Jaunums mūsu klīnikā - acu ārsta konsultācija Skype. Ja nepieciešama steidzama acu ārsta konsultācija, sazinies ar mums, vienosimies par konsultācijas laiku on-line.