Mums ir tas gods teikt sirsnīgu paldies klīnikas pacientiem par augsto pakalpojumu un speciālistu darba novērtējumu, saņemot ZELTA KOMPLIMENTU 2024!
Esam lepni par iegūto balvu, bet visvairāk lepni par jūsu atsaucību ceļā uz to!

Zelta komplimentus 2024 saņēma Latvijas Amerikas acu centrs, apdrošināšanas sabiedrība “Balta”, restorānu "Daily", "NoonBox", "Chat" un "Restart" pārvaldītājs “Baltic Restaurants Latvia”, bāru-kafejnīcu tīkls “Ezītis miglā”, iepakojumu ražotājs “Ieliec maisā!”, ģimenes restorāns “Lido”, tirdzniecības ķēde “RIMI Latvija” un vietējais veikalu tīkls “top!”. Savukārt visaugstāko novērtējumu jeb platīna komplimentus 2024 saņēma kosmētikas ražotājs “Stenders” un mobilo sakaru operators “Tele2”.

No 1. līdz 30. aprīlim Latvijā norisinājās "Komplimentu mēnesis", kura mērķis ir dot iespēju klientiem novērtēt pakalpojumu sniedzēju darba kvalitāti un izcelt labākās servisa vietas Latvijā. Vērtējumu uzklausīja un komplimentus saņēma 32 dažādi uzņēmumi vairāk nekā 500 tirdzniecības un pakalpojumu vietās Latvijā. Komplimentu mēneša laikā savu vērtējumu par pakalpojumiem sniedza 10 692 iedzīvotāji.

Vairāk par "Komplimentu mēneša" noslēguma pasākumu: https://www.tvnet.lv/8027055/foto-noskaidroti-visaugstak-vertetie-pakalpojumu-sniedzeji-latvija

 

001

002003005